31,120 sqft
$2,900,000
2203 Central Avenue Dodge City KS, 67801
Price per sqft
$93.19
Property size
31,120 sqft
Property type
Commercial
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
101108
Interior features
Exterior features
Lot Size
2.2 Acres
Powered byLuxury Presence